Atribuită Cumpărare directă

Se asigura consultanta anuala pentru respectarea procedurilor sistemului operational de radioprotectie si a manualului calitatii în laboratorul de Rx-diagnostic, conform art.10 din Ordinul presedintelui CNCAN nr. 173/2003, inclusiv a procedurii de calcul si raportare a dozelor de radiatii încasate de pacient Pretul scade in functie de nr de aparate

Număr anunț
DA25534555
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
CONSULTANTA RADION SRL (CUI 16090352)
Cod CPV
98113100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat