Atribuită Cumpărare directă

Servicii intretinere si reparatii bariere de control acces si camere video , pentru 4 luni - mai-august 2020 , Str. Dr. Leonte nr. 1-3,Bucuresti : - Asigurarea mentenantei pentru camera video – 16 buc ; - Evaluarea modului de functionare a DVD-urilor, inregistrari si starea fizica a echipamentului – 2 buc ; - Evaluarea starii fizice si functionale a elementelor de conexiune a echipamentelor cu retea de cabluri – 36 buc ; - Verificarea starii fizice si functionale a circuitelor electrice – 400 m ; - Asigurarea mentenantei pentru bariera de control acces rutier – 2 buc ; - Asigurarea mentenantei pentru interfonie si control acces bariere – 2 buc. Str. Pitar Mos nr. 7-15, Bucuresti : - Asigurarea mentenantei pentru camera video – 5 buc ; - Evaluarea modului de functionare a DVD-urilor, inregistrari si starea fizica a echipamentului – 1 buc ; - Verificarea starii fizice si functionale a circuitelor electrice – 260 m. pentru INSP - cu sediul in str. Dr. Leonte, nr 1 - 3, sector 5, persoana de contact Georgescu Bogdan, tel 0213183620

Număr anunț
DA25539299
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
Furnizor / câștigător
GEDAS ELECTRONIC SRL (CUI 30743589)
Cod CPV
50610000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat