Atribuită
Cumpărare directă
Servicii legislative on-line pentru Muzeul National al Satului "Dimitrie Gusti", pentru perioada 01 mai - 31 decembrie 2020, cu posibilitatea suplimentarii furnizarii pentru perioada 01 ianuarie - 30 aprilie 2021 in limita existentei resurselor financiare alocate cu aceasta destinatie., conform documentatiei atasate anuntului de publicitate ADV1142466/22.04.2020. Pachetul va ofera acces la modulele: - Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor; partea I bis; a V-a si a VI-a; - Legislatia Uniunii Europene – toate actele publicate în Jurnalul Oficial al Comunitatii Europene; în limba româna, relationate cu actele românesti transpuse. - Modele si proceduri - Modele de contracte, cereri etc; peste 200 de proceduri actualizate si relationate cu legislatia aferenta. - Jurisprudenta româneasca – în exclusivitate Decizii ANAF, hotarâri CCF si decizii CNSC; jurisprudenta relationata dinamic la nivel de paragraf cu actele normative de referinta. - Jurisprudenta a Uniunii Europene - decizii emise de catre instantele de judecata ale Uniunii Europene. - Jurisprudenta CEDO - colectie generoasa de hotarâri date de Curtea Europeana a Drepturilor Omului. - Comentarii Expert - comentariile expertilor sunt relationate dinamic la nivel de paragraf, deci le puteti vizualiza în contextul reglementarii legislative analizate de catre autor.
- Număr anunț
- DA25541172
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.535,92 RON
- Valoare atribuită
- 3.535,92 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.