Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de înhumare a persoanelor fără aparținători. Durata contractului este de 6 luni. Va solicitam ofertarea in sistemul SICAP, pentru servicii de înhumare a persoanelor fără aparținători si prezentarea unei oferte tehnice si financiare conform caietului de sarcini atasat, semnate si stampilate pe mail: cetatems@yahoo.com.
- Număr anunț
- DA25539145
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- VILI FUNERAR SRL (CUI 1213694)
- Cod CPV
- 98371110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.300 RON
- Valoare atribuită
- 22.300 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.