Atribuită Cumpărare directă

serviciile vor fi asigurate in permanenta, 8 ore pe zi. Se va incheia contract pana la 31.12.2020, cu prelungire prin act aditional pana la 30.04.2021.

Număr anunț
DA25542750
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
Furnizor / câștigător
MICHITUC MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 27230702)
Cod CPV
90713000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat