Atribuită
Cumpărare directă
Compresor de aer, 6 L, FINI Genius M/230, cu piston, 230 V, 215 l/min, 8 bar Specificatii: Greutate produs 14 Nume categorie Compresoare de aer Capacitate butelie compresor 6 L Coaxial / curea Coaxial Debit aspirat (l/min) 215 Debit furnizat maxim (l / min) 140 Frecventa (Hz) 50 Presiune maxima (bari) 8.0 Producator Fini Nr. trepte de compresie 1 Numar pistoane 1 Tensiune (V) 230 Tip compresor Cu piston Tip curent electric Monofazic Turatie 2850 rpm Uscat / ulei Uscat Descriere: GENIUS M/230 este un compresor de aer coaxial, fara ulei, pentru aplicatii profesionale, cu urmatoarele caracteristici constructive: actionat de un motor electric monofazat, prevazut cu protectie termica resetabila manual, carcasa insonorizanta, poate fi utilizat atat in pozitie verticala cat si orizontala, usor, compact, ecologic, protectie totala a tuturor reperelor interne, maner ergonomic, cablu de alimentare 1,8 m; nu necesita intretinere. Este echipat cu presostat PORNIT/OPRIT, regulator de presiune cu citire directa si cupla rapida, manometru pentru indicarea presiunii din butelie, supapa de siguranta, robinet de purjare a condensului, roti si maner pentru transport, furtun spiralat si pistol pentru umflat. Aplicatii: GENIUS M230 este ideal pentru pentru personalul de intretinere ce necesita utilaje usor manevrabile, cabinete stomatologice de mici dimensiuni (1 scaun stomatologic) Transport gratuit .
- Număr anunț
- DA25525449
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 42123400-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100,84 RON
- Valoare atribuită
- 2.100,84 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.