Atribuită Cumpărare directă

AMIOKORDIN 150mg/3ml*5 Fi sol. inj. 3ml NUMAR DE REFERINTA: 50 PRET DE CATALOG: 15,38 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: Cutie COD SI DENUMIRE CPV: 33622000-6 Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2) DESCRIERE: Cutie x 5 fiole x 3 ml solutie injectabila Termen de expirare: 30.09.2021

Număr anunț
DA25543406
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
Cod CPV
33622000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,80 RON
Valoare atribuită
153,80 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,80 RON

din 153,80 RON estimat