Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 BANDA ZINCATA 40X4(1M=1.25KG) #2000000288635 buc 43 9.1597 2 REDUCTIE ALAMA 1.2X1.4 #6420330011998 buc 1 2.1008 3 NIPLU CONIC 1.4-1.2 #2000000197005 buc 1 6.6387

Număr anunț
DA25549507
Autoritate contractantă
Comuna Cristesti (CUI 4323357)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
402,61 RON
Valoare atribuită
402,61 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

402,61 RON

din 402,61 RON estimat