Atribuită Cumpărare directă

TAMBUR FIR 3MM/240M 1X312 LANT 18/38 1X91 CAP TRIMMY T45 1X185 ULEI AMESTEC 5LX34 PILA ROTUNDA 5X8 BUJIE 2X15 SNUR 2X3 LANT 23D 3X76 TOTAL 1062

Număr anunț
DA25546653
Autoritate contractantă
COMUNA CORBII MARI (PRIMARIA CORBII MARI) (CUI 4402612)
Furnizor / câștigător
TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
892,44 RON
Valoare atribuită
892,44 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

892,44 RON

din 892,44 RON estimat