Atribuită
Cumpărare directă
DISPENSER SAPUN LICHID PUNTO, POLICARBONAT SOLID 3MM 1250X2050 CLAR, SPUMA ACTIVA 5L, ULEI 2T MIX BLUE PRORUN/O-MAC 1L, TESA FIXARE 4939 25 MX50 MM REMOVABLE, SILICON SANITAR TRANSP.280ML BISON(KA), MAMUT SEAL TRANSPARENT 290 ML, BUJIE 2T RCJ7Y CHAMPION, BUJIE PT MOTOARE IN 2 TIMPI PRORUN, SAMPON AUTO, RACORD MONOCOMANDA PVC L60, MANUSI JILT M96132, LIGHT DOZATOR SAPUN LICHID, BPO-0277A, PRELUNGITOR 4P 5M 3X1 REL 042395,
- Număr anunț
- DA25541332
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare (CUI 4481136)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.002,01 RON
- Valoare atribuită
- 1.002,01 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.