Atribuită Cumpărare directă

Furnizarea de masti protecție respiratorie individuală pentru domeniul medical, de unică folosință, conform Comanzii ferme nr. 595178/23.09.2020

Număr anunț
DA25553402
Autoritate contractantă
MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
Furnizor / câștigător
QMOBILI SRL (CUI 27963649)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.440 RON
Valoare atribuită
29.440 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.440 RON

din 29.440 RON estimat