Atribuită Cumpărare directă

HARTIE EKG PENTRU EDAN SE 1201 TOP 210MM X 140MM, - 30 buc, Hartie EKG pentru electrocardiograf Edan SE 12 Expres/Edan SE 600- 20 buc. Va rugam sa facturati separat comenzile de pe Sicap.

Număr anunț
DA25563993
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
22993000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752,50 RON
Valoare atribuită
752,50 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752,50 RON

din 752,50 RON estimat