Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale Servicii de colectare, transport, procesare si eliminare deseuri chimice 18.01.06* Servicii de colectare, transport, eliminare deseuri medicale periculoase 15 01 10* CONFORM OFERTA

Număr anunț
DA25562542
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SFANTA MARIA VEDEA (CUI 4318385)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.104 RON
Valoare atribuită
8.104 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.104 RON

din 8.104 RON estimat