Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 SACI MENAJ 35L 50/set SUPER REZISTENTI set 10.00 X 7.28 RON fara TVA / set 2 MSV SACI CU URECHI 60L 10/set SR NEGRI set 10.00 X 3.30 RON fara TVA / set 3 SACI MENAJ 120L 25/set SUPER REZISTENTI ALBASTRI set 10.00 X 12.54 RON fara TVA / set 4 MSV PROSOP 2/set set 14.00 X 2.62 RON fara TVA / set 5 MSV MOP BUMBAC 250 g buc 10.00 X 4.55 RON fara TVA / buc 6 HARTIE IG. ALBA 3 strat 24/SET AMB MANER set 3.00 X 23.36 RON fara TVA / set 7 MSV BURETE CANELAT COLOR 10/set set 2.00 X 4.98 RON fara TVA / set 8 LAVETA MICROFIBRA GEAMURI 10/set ALBASTRU set 1.00 X 41.15 RON fara TVA / set 9 MSV LAVETE UNIVERSALE 5/set 38*32cm set 3.00 X 3.45 RON fara TVA / set 10 MSV MONOROLA MEGA 2/set 2str set 5.00 X 15.92 RON fara TVA / set 11 MANUSI MENAJ PROFESIONALE M set 6.00 X 4.12 RON fara TVA / set 12 GALEATA 10 L CAL II buc 6.00 X 3.94 RON fara TVA / buc 13 DISPENSER SAPUN LICHID ECONOMY 500ml buc 2.00 X 35.00 RON fara TVA / buc
- Număr anunț
- DA25541707
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN MANCIULEA BLAJ (CUI 4563090)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 642,88 RON
- Valoare atribuită
- 642,88 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.