Atribuită
Cumpărare directă
1. tub de grafit cu platforma (Z-graphite tube with PIN-platform, long) – pentru spectrofotometrul AAS ZEEnit 700P, set cu 10 buc 2 seturi 2. tub combustie cuart (reactor) pentru analizorul de carbon Analytik Jena Multi N/C 3100 1 buc 3. high temperature mat (HT mat) pentru analizorul de carbon Analytik Jena Multi N/C 3100 1 buc 4. catalizator platina pentru analizorul de carbon Analytik Jena Multi N/C 3100, 1 buc
- Număr anunț
- DA25552984
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.091,53 RON
- Valoare atribuită
- 20.091,53 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.