Atribuită Cumpărare directă

4*Digi Internet Business 90 1*Digi Internet Business 150 1*Conect 10 1*Conect 2 20*Digi Mobil Business Nelimitat 14*Digi Cartracs

Număr anunț
DA25549659
Autoritate contractantă
Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.921,20 RON
Valoare atribuită
9.921,20 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.921,20 RON

din 9.921,20 RON estimat