Atribuită
Cumpărare directă
1 CANAL CABLU 25X16#2000000154916 #5948833032162 #5944016005442 buc 1 3.2773 2 CANAL CABLU 16X16 AUTOADEZIV #9002579846578 #5998282120408 # buc 5 3.2773 3 TUB LED 14.5W 865 PHILIPS #8718696492833 #8718696711095 buc 2 33.5294 4 CORP ILUM.LED CU DIOSPERSOR 1X18W #6422838186147 buc 2 23.4454 5 ADEZIV PJ (PRENADEZ) 750ML#2000000153025 #6422154002541 buc 1 15.8824 6 BANDA IZOLATOARE PVC IGNIFUGAT TRACON 20M #5997374106108 # buc 1 2.437 7 TABLOU COMTEC 4PT APARENT IP40 MF0015-01603 #6421806151019 buc 1 13.8655 8 CONDUCTOR FY1.5 10ML COLAC DIF.CULORI #6424679181510 buc 1 5.7983 9 CONECTOR TERMINAL 2.5MM 130C#2000000270807 buc 1 3.7815 10 CONECTOR TERMINAL 6MM 130C #2000000270821 buc 1 5.4622 11 DOZA RAMIFICATIE PT. 8X8X4 #2000000190938 #1357213639030 buc 1 3.2773 12 DOZA RAM. PT 75X75X35 39-027 #4008220868192 #5205014057070 buc 1 3.2773 13 PRIZA DUBLA CU CP ALB FORIX #3245067824139 buc 1 12.521 14 INTRERUPATOR SIMPLU ALB FORIX #3245067824009 buc 2 7.479 15 SUR LEMN AF 3.5X45 ZN GB buc 240 0.0336 16 DIBLU PLASTIC 6X42 METAL ARTA buc 240 0.1261
- Număr anunț
- DA25546452
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL (CUI 23015876)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 253,20 RON
- Valoare atribuită
- 253,20 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.