Atribuită Cumpărare directă

TABLETA LENOVO, Tab M10(X505) Black, 10,1"; 32GB; 2GB RAM; Bluetooth, LTE, WiFi u cod producator ZA4H0029BG la pret 152.46 EUR + TVA - pret de vanzare integral.

Număr anunț
DA25554865
Autoritate contractantă
COMUNA RADASENI (PRIMARIA RADASENI) (CUI 4327545)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.529,20 RON
Valoare atribuită
29.529,20 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.529,20 RON

din 29.529,20 RON estimat