Atribuită Cumpărare directă

1 Ardei gras kg 30,00 11,00 2 Ceapa alba kg 100,00 2,00 3 Rosii kg 35,00 6,33 4 Varza alba kg 100,00 1,94

Număr anunț
DA25544780
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI 23067689)
Cod CPV
03220000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
945,55 RON
Valoare atribuită
945,55 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
01.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

945,55 RON

din 945,55 RON estimat