Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine 1 . Filtru ulei VW -Passat origine buc 1 la 38 lei 2 . Filtru aer VW -Passat origine buc 1 la 35 lei 3 . Filtru carburant VW -Passat origine buc 1 la 40 lei 4 . Filtru polen VW -Passat origine buc 1 la 48 lei 5 . Filtru ulei pompa hidraulica tractor U650 buc 1 la 50 lei 6 . Filtru aer asamblat tractor U650 complet cu prefiltru buc 1 la 198 lei 7 . Pompa hidraulica tractor U650 buc 1 la 425 lei 8 . Curea ventilator tractor U650 - 13x10x1332 buc 2 la 12 lei 9 . Curea compresor tractor U650 - 13x836 buc 2 la 9 lei Produsul sa fie insotit de certificate de calitate/ conformitate si garantie
- Număr anunț
- DA25556052
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei (CUI 36082729)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
- Cod CPV
- 34320000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 876 RON
- Valoare atribuită
- 876 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.