Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 DR.STEPHAN MULTICREAM 750ml buc 12.00 X 8.70 RON fara TVA / buc 2 SAVELLE SAPUN 500ML DIAMOND buc 12.00 X 5.65 RON fara TVA / buc 3 MISAVAN INALBITOR 5L buc 8.00 X 16.00 RON fara TVA / buc 4 AMIANO SAPUN LICHID 5L LAVANDA SI VERBENA buc 2.00 X 29.46 RON fara TVA / buc 5 AMIANO PARDOSELI ORANGE 5L buc 2.00 X 34.28 RON fara TVA / buc 6 MISAVAN VASE MUSETEL BALSAM 1000ml buc 6.00 X 5.41 RON fara TVA / buc 7 MISAVAN DETARTRANT 1L parfumat buc 6.00 X 4.98 RON fara TVA / buc 8 MISAVAN GEL WC CU CLOR 4 IN 1 1L buc 6.00 X 7.14 RON fara TVA / buc 9 MISAVAN GEL WC MOUNTAIN FRESH 4 IN 1 1L buc 6.00 X 7.14 RON fara TVA / buc 10 MISAVAN PARCHET 1L buc 4.00 X 5.63 RON fara TVA / buc 11 MISAVAN GEAMURI 4 IN 1 750ml buc 6.00 X 7.92 RON fara TVA / buc 12 DR.STEPHAN DECLORNET DEZINFECTANT GEL CLORAT 1L buc 6.00 X 20.00 RON fara TVA / buc 13 MISAVAN MOBILA 4 in 1 750ml buc 4.00 X 9.72 RON fara TVA / buc 14 CREMA TRATAMENT INOX SI METALE 500ML buc 3.00 X 7.40 RON fara TVA / buc 15 MISAVAN SAMPON COVOARE 1L buc 3.00 X 5.93 RON fara TVA / buc 16 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 1.00 X 245.70 RON fara TVA / buc 17 MISAVAN CLOR 2L buc 8.00 X 7.78 RON fara TVA / buc 18 PROMO ODORIZANT SPLAS 1L+YOU 750ml PAC 2.00 X 44.75 RON fara TVA / pac 19 DR.STEPHAN WC POWER 750ML buc 4.00 X 10.90 RON fara TVA /

Număr anunț
DA25541710
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN MANCIULEA BLAJ (CUI 4563090)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.285,65 RON
Valoare atribuită
1.285,65 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.285,65 RON

din 1.285,65 RON estimat