Atribuită
Cumpărare directă
Produse de curatenie conform oferta nr. 1029 din 21.04.2020 Degresant Triumf pulverizator Cozi lemn Perii WC Solutie geam Ajax 500 ml Detergent CIF 500 gr Galeata + storcator Hartie prosop Asevi 1L Sapun lichid 5L Detrartrant 800 ml Domestos 750 ml Hartie igienica 3 straturi Saci 120 Litri Saci 35 Litri Detergent pardoseala 5 L Detergent Ajax Mop Matura Faras Solutie clor 5L
- Număr anunț
- DA25538953
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI 18812396)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.171,50 RON
- Valoare atribuită
- 20.171,50 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.