Atribuită Cumpărare directă

Laptop ultraportabil ASUS VivoBook 14 cu procesor Intel® Core™ i5-8265U pana la 3.90 GHz Whiskey Lake, 14", Full HD, 8GB, 256GB SSD, NVIDIA GeForce MX230 2GB, Transparent Silver

Număr anunț
DA25547235
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
Furnizor / câștigător
GENIUS SRL (CUI 15191251)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.096,64 RON
Valoare atribuită
2.096,64 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
01.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.096,64 RON

din 2.096,64 RON estimat