Atribuită Cumpărare directă

Laptop ASUS VivoBook 15 X512 3.7Ghz 15.6", Full HD, 8GB, 512GB SSD, Free DOS

Număr anunț
DA25559071
Autoritate contractantă
Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
Furnizor / câștigător
ESARA IT SRL (CUI 30601312)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.310,95 RON
Valoare atribuită
2.310,95 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.310,95 RON

din 2.310,95 RON estimat