Atribuită
Cumpărare directă
Biclosol este un dezinfectant clorigen (pe baza de clor), sub forma de tablete efervescente, dizolvabil in apa cu spectru de actiune larg: bactericid, fungicid, virucid, mircobactericid, tuberculocid si sporicid. Continut substanta activa: O tableta de 3,3 g de BICLOSOL elibereaza prin dizolvare sa in apa minim 1,5 grame de CLOR ACTIV. BICLOSOL este utilizat pentru: dezinfectia suprafetelor in spitale, hoteluri, scoli, gradinite, crese, restaurante, pensiuni, penitenciare, nave, aeronave, trenuri, dezinfectia lenjeriei, dezinfectia veselei si tacamurilor, dezinfectia chiuvetelor, dezinfectie W.C, dezinfectia biberoanelor, dezinfectia obiectelor si echipamentelor din domeniul sanitar inclusiv cu profil stomatologic si ginecologic, dezinfectia in industria farmaceutica, dezinfectia mijloacelor de transport alimente, dezinfectia pubelelor cu resturi menajere, dezinfectia conductelor de alimentare cu apa, dezinfectia conductelor de canalizare, dezinfectia bazinelor de apa potabila, dezinfectia in fermele zootehnice, dezinfectia oualor, dezinfectia apei in fermele zootehnice, dezinfectia apei potabile pentru animale, dezinfectia incubatoarelor, dezinfectia fermelor de pui, dezinfectia rezervoarelor de apa, etc. AVIZ DE BIOCID 2032BIO/02-04/05.14 + TIP 5 Se utilizeaza la dezinfectia tuturor tipurilor de suprafete , apei potabile, vesela, grupuri sanitare , lenjerie , pipete, ustensile de laborator si recipiente de laborator, bureti de spalat vase, tetine, biberoane, dezinfectia ca
- Număr anunț
- DA25557536
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.290 RON
- Valoare atribuită
- 43.290 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.