Atribuită Cumpărare directă

serviciile vor fi asigurate in permanenta, 8 ore pe zi, de catre 2 persoane atestate in conformitate cu legislatia in vigoare. Una dintre persoane va asigura permanenta la sediul central al achizitorului, cealalta persoana va avea si atributii de control in teren pentru verificarea respectarii normelor privind securitatea muncii. Se va incheia contract pana la 31.12.2020, cu prelungire prin act aditional pana la 30.04.2021

Număr anunț
DA25542695
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
Furnizor / câștigător
MICHITUC MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 27230702)
Cod CPV
71317200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.000 RON
Valoare atribuită
42.000 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.000 RON

din 42.000 RON estimat