Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar VAR SAC 5 9.244 PENSULA BUC 3 4.26 VOPSEA 2.5L BUC 2 44.54 DILUANT 1 L BUC 2 8.405 ARACET 5KG BUC 1 18.49 LAVABILA 15L BUC 1 138.66 LAVABILA 8.5L BUC 2 94.12 TEAVA 160/1M BUC 1 21.85

Număr anunț
DA25560347
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
532,13 RON
Valoare atribuită
532,13 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

532,13 RON

din 532,13 RON estimat