Atribuită
Cumpărare directă
1 1I6PB Priza dubla PT fara CAPAC (include timbru verde =0,1 lei) buc 5 11,5774 57,89 2 1I6PC Priza simpla PT fara CAPAC (include timbru verde =0,1 lei) buc 10 6,0159 60,16 3 11QJ7 FIXED INDUSTRIAL SOCKET HT-123 32A IP44 1P+N+E 230V buc 1 14,5081 14,51 4 11QIV MOVABLE INDUSTRIAL PLUG HT-023 32А IP44 1P+N+E 230V buc 1 12,7319 12,73
- Număr anunț
- DA25569008
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 13808750)
- Cod CPV
- 31224100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145,29 RON
- Valoare atribuită
- 145,29 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.