Atribuită Cumpărare directă

D-Glucoza anhidra+Saharoza

Număr anunț
DA25555995
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
15622000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
559,05 RON
Valoare atribuită
559,05 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

559,05 RON

din 559,05 RON estimat