Atribuită Cumpărare directă

Piese (furnizare si manopera inlocuire) pentru reparatii la autovehiculul inmatriculat cu nr.SB12FGS conform deviz. Furnizare piese/componente auto : filtru particule, furtun apa si oglinda exterioara dreapta. Servicii montare si demontare piese/componente auto.

Număr anunț
DA25564022
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC MEDIAS (CUI 28902631)
Furnizor / câștigător
LEVY & SANY FAHRPREST S.R.L. (CUI 39258995)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.641 RON
Valoare atribuită
4.641 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.641 RON

din 4.641 RON estimat