Atribuită Cumpărare directă

ROBINET ELECTRIC DELIMANO DIGITAL PRO 3 150,41 BUC BIS PRIZA SCHUKO PT IP20 GN-1BS 3 12,03 BUC

Număr anunț
DA25563345
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,34 RON
Valoare atribuită
487,34 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,34 RON

din 487,34 RON estimat