Atribuită Cumpărare directă

Pachet SERVICII DE INTERNET si TELEFONIE FIXA la sediile UNARTE conform ofertei CB 440 din 16/04/2020. Prestarea serviciilor 24 ore/zi, 7 zile din 7 - Call center dedicat clientilor business si suport tehnic 24/7

Număr anunț
DA25523604
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.376 RON
Valoare atribuită
20.376 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.376 RON

din 20.376 RON estimat