Atribuită Cumpărare directă

Pachet Deinfectanti Caminul Lacul Sarat Conform ofertei nr SP33/04.05.2020 transmisa pe mail

Număr anunț
DA25557401
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Lacu Sarat (CUI 9306241)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,90 RON
Valoare atribuită
393,90 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,90 RON

din 393,90 RON estimat