Atribuită Cumpărare directă

Verificare si intretinere instalatie de ventilatie si climatizare, Chiller GEA ,CTA, tablou electric, elemente de siguranta, baterii condensatori,inlocuire filtre multi sac , reglaje tehnice si parametrizare regim de functionare

Număr anunț
DA25538196
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
MONTAJTERM SRL (CUI 15589134)
Cod CPV
50700000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.060 RON
Valoare atribuită
16.060 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.060 RON

din 16.060 RON estimat