Atribuită
Cumpărare directă
Reparare laptop Fujitsu Siemens Lifebook E754 - inlocuire ecran Full HD, IPS, glossy. Pretul include toate costurile necesare prestarii serviciilor de reparare ( ecranul full HD, IPS, glossy compatibil cu laptopul, manopera, materiale, teste de functionare etc.). Garanția acordată servciilor prestate: minim 12 luni.
- Număr anunț
- DA25565648
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST (CUI 11616139)
- Furnizor / câștigător
- MAXX COMPUTERS SRL (CUI 14324031)
- Cod CPV
- 50300000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319,33 RON
- Valoare atribuită
- 319,33 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.