Atribuită
Cumpărare directă
4014221 PARCHET RING 12,3MM 8029 STEJAR RUSTIC 13 PAC 4010250 PLINTA SMART FLEX 537 STEJ.BOIER2,5M 40 BUC 4010243 COLT INT PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET 5 SET 4010242 COLT EXT PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET 4 SET 4010246 IMBINARE PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET 2 SET 4014470 ARBITON SECURA AQUASTOP 2MM (15MP/ROL) 2 ROL 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 3 PUN
- Număr anunț
- DA25560342
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA POMI (CUI 17375102)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44112240-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.560,05 RON
- Valoare atribuită
- 1.560,05 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.