Atribuită
Cumpărare directă
10400016 - Ciment Portland Struco Plus, 40 kg Portland Structo Plus este un ciment compozit, aditivat, conceput pentru constructia de cladiri rezidentiale si comerciale, elemente de interior si exterior, lucrari de renovare si modernizare. Duraditiv este un component a carui actiune imbunatateste proprietatile betonului preparat din ciment Structo Plus, asigurand durabilitatea produsului final. Avantaje: 50% mai putine fisuri contractie redusa fisurare redusa 25% rezistenta mai mare Betoanele preparate cu noul Structo Plus au viteza de intarire mult mai mare. Produsul diminueaza aparitia fisurilor si prelungeste durata de viata a constructiilor. Elementele pot fi decofrate rapid, contribuind la accelerarea lucrarilor. Termenul de valabilitate este de 90 de zile si se ambaleaza in saci de 40 kg. Specificatii tehnice: Termen de valabilitate: 90 zile Material: Ciment Ambalare: 1 sac x 40 kg PENTRU SCOALA SAUAIEU
- Număr anunț
- DA25569560
- Autoritate contractantă
- COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44111200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386,60 RON
- Valoare atribuită
- 386,60 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.