Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar RAZUITOR DE TENCUIALA BUC 2 47.9 SPACLU PTR RAZUIT BUC 2 15.125 REZERVA RAZUITOR BUC 3 4.8733 SMIRGAL 220 ML 4 2.8575 RAZUITOR TENCUIALA BUC 4 47.2275 SPACLU PT RAZUIT BUC 2 15.125 ROATA ROABA BUC 1 41.18 DORN 4*14 BUC 1 6.72 DALTA SOS BUC 1 6.72
- Număr anunț
- DA25560300
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 425,88 RON
- Valoare atribuită
- 425,88 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.