Atribuită
Cumpărare directă
Operatorul economic are obligatia sa presteze urmatoarele activitati: 1) Colectarea documentelor se va efectua,in zilele lucratoare,de luni pana vineri, in intervalul orar 09:00-10:00;In unele cazuri, corespondenta va fi ridicata si predata de doua sau trei ori in aceeasi zi, cu specificatia pe borderoul de ridicare: "Livrare urgenta" 2) Colectarea documentelor de la sediul autoritatii contractante se va realiza pe baza intocmirii zilnice a unui Borderou de ridicare ce va stipula numarul de expedieri preluate (colete, plicuri,dosare),destinatarul,adresa de corespondenta,greutatea expedierii,gradul de urgenta, ora de preluare precum si alte observatii.Borderoul va fi semnat de ambele parti. Expedierea documentelor se va efectua in aceeasi zi. 3) Se va asigura personal calificat si autorizat pentru efectuarea serviciilor si se va asigura confidentialitatea datelor si informatiilor ; Operatorul economic isi va asigura intreaga responsabilitate pentru transportul si integritatea corespondentei,neadmitandu-se pierderi ale acesteia.
- Număr anunț
- DA25569890
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
- Furnizor / câștigător
- P.M.S. OFFICE SRL (CUI 30141125)
- Cod CPV
- 64120000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64.000 RON
- Valoare atribuită
- 64.000 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.