Atribuită
Cumpărare directă
Solutie stocare fisiere Dell EMC UNITY 380.Descriere:D4 SYSPACK 4X800GB FAST VP SSD 25X2.5 -1; D4 6TB NLSAS 15X3.5 DRIVE -7; UNITY 380 DPE 25 X 2.5 DELL FLD RCK- 1; UNITY 3U 15X3.5 DAE FLD RCK- 1; D4 800GB SAS FAST VP 25X2.5 SSD -3; UNITY CNA 4X16GB FC SFPS- 1; UNITY 2X4 PORT IO 16GB FC-1, UNITY 2X4 PORT IO 25GBE TWINAX-1, UNITY 380 DPE INSTALL KIT-1, UNITY 2X3M OM4 FIBER CBL- 12, PROSUPPORT W/NBD-HARDWARE SUPPORT-1, UNITY HFA BASE SOFTWARE=IC-1, PROSUPPORT W/NBD-SOFTWARE SUPPORT-1, APPSYNC BSC FOR UNITY 300/380=IC- 1, PROSUPPORT W/NBD-SOFTWARE SUPPORT- 1, RP BASIC FOR UNITY 380/480/680/880=IC-1,PROSUPPORT 4HR/MC SOFTWARE SUPPORT-1. Termen de livrare:55 zile,transport inclus in pret.Garantie:36 luni de tip Next Business Day. Beneficiar:Prof.dr. Corin Braga,Facultatea de Litere. Responsabil achizitie:Ocsana Muntean.
- Număr anunț
- DA25565147
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 48823000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.700 RON
- Valoare atribuită
- 125.700 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.