Atribuită Cumpărare directă

DORIM 2 CUTII Kituri VTM (Mediu Transport Viral) Corovavirus / Viral transport medium / Covid-19 PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC SI DE COMANDA SCRISA

Număr anunț
DA25497194
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE CÎMPENI (CUI 4331104)
Furnizor / câștigător
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI 15995515)
Cod CPV
33696200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat