Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de viata de grup nominal conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari pentru 5 persoane, care activeaza intr-o institutie a statului din Romania, Jud Neamt. Subgrup 1 - 4 persoane Sume asigurate/persoana: Deces din orice cauza: 15.000 RON, Deces ca urmare a unui accident: 5.000 RON, Invaliditate permanenta partiala sau totala ca urmare a unui accident: Max. 20.000 RON Cheltuieli medicale ca urmare a unui accident: Max. 800 RON Spitalizare ca urmare a unui accident: 50.00/zi x 30 zile Interventii chirurgicale ca urmare a unui accident: Max. 7.000 RON Fracturi ca urmare a unui accident: Max. 7.500 RON Arsuri ca urmare a unui accident: Max. 7.500 RON Boli profesionale: 10.000 RON Acoperire: permanenta (24 din 24 ore) Perioada asigurata: 12 luni, cu intrarea in valabilitate a politei: aprilie 2020.
- Număr anunț
- DA25494917
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI (CUI 2613095)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.267,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.267,68 RON
- Data publicării
- 21.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.