Atribuită
Cumpărare directă
Se solicita serviciul chirie butelii Argon 5.0 si Azot 4.6 . In contract se va specifica si pretul de incarcare a buteliilor (360 lei, respectiv 145 lei), pret care va fi constant pe toata durata contractului. Achizitia serviciului de incarcare a buteliilor (in cazul in care va fi necesar pe durata desfasurarii contractului) se va face direct, prin catalogul SEAP la pretul garantat prin contract. Durata contractului: 01.05.2020- 31.12.2020, cu posibilitatea de a se prelungi pana in data de 30.04.2021 prin act aditional cu pastrarea pretului. Cantitatea de 730 reprezinta nr. de zile(/perioada 01.05.2020- 30.04.2021) x 2 butelii, compusa astfel: pe durata contractului, 01.05.2020-31.12.2020, 245 zilex2 butelii, iar pe durata actului aditional 01.01.2021- 30.04.2021, 120 zilex2 butelii.
- Număr anunț
- DA25508159
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BISTRITA-NASAUD (CUI 11320086)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 66162000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 730 RON
- Valoare atribuită
- 730 RON
- Data publicării
- 23.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.