Atribuită Cumpărare directă

Extindere retea internet, include: 1. Cablu UTP ecranat , cat 6, cu sufat 120 m * 3.92 lei= 470.00 lei 2. Conectica, accesorii montaj 1set * 200.00 lei= 200.00 lei 3. Manopera executie si configurare retea, 3 lucratori , 2 zile 1prest * 980.00 lei= 980.00 lei

Număr anunț
DA25508120
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
45314320-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat