Atribuită Cumpărare directă

Laptop ASUS X509FA 15.6inch FHD i5-8265U 8GB SSD 512GB Tine loc si de comanda.

Număr anunț
DA25499354
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SFANTA MARIA VEDEA (CUI 4318385)
Furnizor / câștigător
SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.096,64 RON
Valoare atribuită
2.096,64 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.096,64 RON

din 2.096,64 RON estimat