Atribuită Cumpărare directă

Trei registre 100 file tipar 1+1 hartie offset 80 gr, coperta carton 300 gr Registru de evidenta a persoanelor consiliate 1x35 lei Registru de evidenta a petitiilor 1x35 lei Registru de evidenta a persoanelor primite in audienta 1x35 lei

Număr anunț
DA25506421
Autoritate contractantă
UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE CLUJ NAPOCA-U.M. 0971 (CUI 24683180)
Furnizor / câștigător
LUMINA TIPOGRAFIE SRL (CUI 224687)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105 RON
Valoare atribuită
105 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105 RON

din 105 RON estimat