Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE DE CONSTRUCTII SI ARTICOLE CONEXE PENTRU INSTITUTIE SI UNITATILE AFLATE IN SUBORDINE

Număr anunț
DA25508677
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SI PROTECTIE SOCIALA TULCEA (CUI 15338175)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI 2649285)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
702,84 RON
Valoare atribuită
702,84 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

702,84 RON

din 702,84 RON estimat