Atribuită
Cumpărare directă
1. SR EN ISO - 7393-2:2018 Calitatea apei. Determinarea clorului liber si clorului total. Partea 2: Metoda colorimetrica cu N, N- dialchil- 1,4-fenilendiamina, destinata controlului de rutina Limba romana - 1 bucata - 92.79 ron fara TVA 2. SR EN ISO 5667-1:2007 Calitatea apei. Prelevare. Partea 1: Ghid GENERAL pentru stabilirea programelor si a tehnicilor de prelevare Limba romana - 1 bucata - 114.00 ron fara TVA 3. SR EN ISO 5667-3:2018 Calitatea apei. Prelevare. Partea 3: Conservarea si manevrarea probelor de apa Limba romana - 1 bucata - 144.29 ron fara T 4 .SR ISO 5667-5.2017 Calitatea apei. Prelevare. Partea 5: Ghid Pentru prelevarea apei potabile din statiile de tratare si reteaua de distributie Limba engleza - 1 bucata - 97.33 ron fara TVA
- Număr anunț
- DA25512989
- Autoritate contractantă
- SC APA SERV SA (CUI 22224874)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448,41 RON
- Valoare atribuită
- 448,41 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.