Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 1. Cilindru black cod 44844472, 2 buc. x 550 lei = 1100,00 2. Cilindru yellow cod 44844469, 1 buc. x 550 lei = 550,00 lei 3. Cilindru magenta cod 44844470, 1 buc. x 550 = 550,00 4. Cilindru cyan cod 44844471, 1 buc. x 550 = 550,00 5. SSD GOODRAM, intern, SATA, 128 GB, Garantie: 24 luni, 14 buc x 130 lei = 1820,00
- Număr anunț
- DA25503873
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.570 RON
- Valoare atribuită
- 4.570 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.