Atribuită Cumpărare directă

conform oferta depusa

Număr anunț
DA25505797
Autoritate contractantă
Comuna Jidvei (CUI 4934610)
Furnizor / câștigător
FOLSIM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40332530)
Cod CPV
45210000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
377.564,35 RON
Valoare atribuită
377.564,35 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

377.564,35 RON

din 377.564,35 RON estimat